Ã–VRIGT / Mattor / Chuval 5586010

nr 558 6010

Chuval

Yomut Tidigt 1900-tal, 57x120, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, kantskada, even partly heavier wear, damage at one side

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 december 2008
kl 18:20:21